Süryani Büyüsü

Süryani Büyüsü Neden Yapılır?

Süryani büyüsü insanoğlunun çıkamadığı sorunlarına karşılık bir çıkış merdiveni görevi görmektedir. Kin ve nefretten beslenir. Bir kişiyi hayatınızda istemiyorsanız en doğru büyü Süryani büyüsüdür. Birinin esiriniz yada duygusal manada köleniz olmasını istiyorsanız çok güzel bir zincir görevi görür. Birine acı çektirmek ve hayatından bezdirmek istiyorsanız aynı zamanda en kötü kırbaçtır. Bu bağlamda her ne olursa olsun şeytani bir büyünün amacı da iyilik olamaz! 

Bu yüzden insanlar kendilerine zarar verdiğini düşündüğü insanların üzerine bu büyü ile gitmektedirler. Eskilerde de aynı şekilde böyle yapılıyordu. Süryani büyüsü Süryanice yazılarak uygulanan bir büyüdür. Hayvan derisi üzerine yapılır ve gömülür. Çürüme sürecine giren deri ile birlikte büyüde kendini göstermeye başlar. Arka arkada ataklar başlar. Üç gün sanki bir hastalık kapmışcasına insan hayatından bezer. İşte bu an büyünün nüksettiğin andır. Bundan sonra ise kaçınılmaz niyetin gerçekleştiği andır. Büyünün artık vücuda yerleşmesi gerçekleşmiştir. Niyet sonuçlanmaya başlamıştır. 

Süryani Büyüsü Etkisi Başladı

Artık son sürece girilmiştir. Kişi duygularını kontrol edemez hale gelir ve yavaş yavaş sizin niyetinizin vesveselerini, fısıltılarını dinlemeye başlayacaktır. Bu vakitten sonra yapılacak tek şey balığın sudan dışarı çekilmesidir. Artık kişi elinizde ve siz ne niyet ettiyseniz ona karşılık verecek duruma gelmiştir. Süryani büyüsü gerçekten dile kolay, uygulaması hafife alınmayacak kadar kuvvetli bir büyüdür. Safsatacılar elinde yapılan bu büyü ya kendisini çarpar yada o musallatla ömür boyu yaşarlar. Siz doğru sitede doğru hocalarla karşılaşmak üzere olduğunuzu bilin. Medyum hocalar size bu büyünün nelere güç yetireceğini bildirecek ve onayınız halinde büyünün yapım aşamasına geçeceklerdir. Yorumları göz ardı etmeyin. Her deneyimleyen heyecanla bu büyünün yaşayışını anlatmış olacaktır. 

Süryani büyüsü 3 günde tuttu!

Bir ziyaretçinin yaptırdığı Süryani büyüsünün 3 günde vuku bulduğunu ve inanılmaz şekilde sonuç aldığını belirtti. Yorumunda “bu büyünün gerçek manada hızlı ve etkili sonuç verdiğini biliyordum ama bu kadar tez vereceğini hiç beklemiyordum” diyerek yazmış. Gerçekten dikkate alınmalı ve bu medyum hoca ile görüşülmeli! 

Süryani Büyüsü Yorumları

Süryani Büyüsü

Daha fazla söze gerek yok! Hiç umudum yoktu, büyünün kendisini bile bilmiyordum. Ama hocama güvenerek yaptırdım. Eşim 1 hafta sonra boşanma davası açtı. Hergün eşiyle sorun yaşayan biri için bu mutluluk verici bir durum oldu. Süryani büyüsünü tavsiye ediyorum. Ama buradaki hocalara yaptırın. Eminim sizde burdan önce benim gibi para kaptıranlardansınız.
Sinem
Süryani büyüsü yaptıranlar…
Ben adem, gerçekten tutan bir büyü arıyorsanız bu Süryani büyüsü olsun. Çünkü gerçekten karşısındakini mağfediyor. Ruhunu linç ediyor. Özür dilettiriyor. Ayağınıza kadar getirtiyor. Ben eşime yaptırdım. Beni aldattı ve onu çok sevdiğimden acı çeksin utansın istedim. İstediğimde oldu. Yanımda ve çoktan özür diledi. Yapacağım birşey yoktu! Çare olarak Süryani büyüsünü seçtim. Hocamıda tavsiye ederim.
Adem
Süryani büyüsü yaptıranlar…

4 Yorumlar

 1. EN ETKİLİ BÜYÜ SÜRYANİ BÜYÜSÜ says:

  Merhaba ben de Süryani büyüsü yaptırdım istediğim oldu Süryani büyüsü çok etkili güçlü bir büyü imkansız diye düşünüyordum ama medyum gerçek hoca Süryani büyüsü uyguladı 11 günde erkek arkadaşım bana köpek gibi bağlandı büyü yaptırmak isteyenler medyum gerçek hocadan Süryani büyüsü yapmasını istesinler medyum gerçek hocanın telefonu 05365498197

 2. FAHRİYE says:

  Medyum gerçek hocayı tavsiyeler üzerine buldum işlem yaptırdım sonuç aldım işini en iyi yapan medyumlardan biri medyum gerçek hocadır bende tavsiye ediyorum bu numaradan ulaşabilirsiniz 05365498197

 3. GURBET says:

  5 AY NİŞANLI KALDIKTAN SONRA ORTADA HİÇ BİR SEBEP YOKKEN NİŞANLIM BENİ İSTEMEDİĞİNİ SÖYLEDİ NİŞANI BOZDU BİRGÜN ÖNCE BİLE KONUŞTUK BENİ SEVDİĞİNİ SÖYLEDİ BİRGÜN SONRA BİRDEN YABANCI GİBİ OLDUK 1 HAFTA GEÇTİ BENİ NE ARADI NE SORDU YAPTIKLARI NORMAL DEĞİLDİ BENDE ARAŞTIRDIM MEDYUM GERÇEK HOCAYI BULDUM DURUMU ANLATTIM MEDYUM GERÇEK HOCA BAKIM YAPACAĞINI SÖYLEDİ BAKIMDAN SONRA TÜM GERÇEKLER ORTAYA ÇIKTI NİŞANLIMA ZATEN BÜYÜ YAPILMIŞ BENDEN AYRILMASI İÇİN YAPTIKLARI BÜYÜYÜ MEDYUM GERÇEK HOCA ÇOK KISA SÜREDE BOZDU NİŞANLIM TEKRAR DÖNDÜ YAPTIKLARINDAN DOLAYI PİŞMAN OLDUĞUNU SÖYLEDİ TEKRAR BERABERİZ ÇOK MUTLUYUM ALLAH MEDYUM GERÇEK HOCADAN RAZI OLSUN İNŞALLAH. TAVSİYE EDECEĞİM TEK MEDYUM GERÇEK HOCADIR. TEL 05365498197

 4. SAFİYE says:

  Eşimin bana daha çok bağlanması benim sözüme itaat etmesi için Süryani büyüsü yaptırdım hocam istediğimin olması için Süryani büyüsünü tavsiye etti iyi ki hocamı dinledim herşey tam istediğim gibi oldu hocama çok teşekkür ediyorum. Bu numaradan hocamıza ulaşabilirsiniz 05365498197

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir