Sabun Büyüsü

Sabun büyüsü nedir? Ne amaçla yapılır?

Sabun buyusu nedir - ne amacla yapilir - kim yapar

Sabun büyüsü olarak tabir edilen ve bu büyüden meded ummak isteyenlere söyleyebileceğimiz çok şey var! Öncelikle “Sabun Büyüsü” nedir sorusuna inelim. Sabun büyüsü sabunla yapılan ve çok muntazam bir şekilde belirtiler gösteren bir büyüdür. Üzerine iğneler batırılarak yapılan ve iğneye kişi üzerinde etki etmesi istenen tılsımlı sözler ve dualar edilerek batırılır. Bu iğnelerden her biri kişinin farklı duygusuna yapılan saldırıdır. Eğer onun hasta olmasını istiyorsanız ilk iğne sabunun altına batırılır. Bu vücudunda değişik ve anlaşılamayan ağrılara sebep olur. Eğer kişi vesveselere boğulsun istiyorsanız iğne, bu defa sabunun üst sağ ve sol tarafına batırılır. Buda kişinin kulakların hedef alır. Öyleki bu sabun büyüsü ile yapılamayacak şey yoktur.

Sitemizdeki medyumlar ve medyum hocalar sabun büyüsünde profesonel çalışmalar yapmaktadır. Size tavsiyemiz sabun büyüsü hakkında bilgi almanızdır.

Sabun büyüsü belirtilerini yaşıyorsanız ve sabun büyüsünü bozdurmak istiyorsanız hocalarımız bu konuyla alakalı size yardımcı olabilirler. Tecrübelilerdir.

Sabun büyüsü belirtileri hakkında bilgi almak için aşağıdaki butona tıklayıp, sabun büyüsü belirtilerini bakınız. Yaşadığınız bir kaç belirti var ise yardım alın!

Bu büyünün etkisi altına kalmış biri olarak size tavsiyem mutlaka buradaki bir hocayla temasa geçmenizdir. Çünkü hayatınız alt üst oluyor! Kendinize geldiğinizde bu büyünün nasıl bir büyü olduğunu hissetmiş olacaksınız. Üzerinizden tır geçse iyidir diyebilirim. "Sabun büyüsü" gerçekten yaşanmaması gereken bir büyü diyebilirim.

Sabun büyüsü etkisi altına girmiş biri...

Sabun büyüsü nasıl bir büyüdür?

Sabun büyüsünü kısaca anlatmamız gerekirse; Bir insanın bir yılan tarafından zehirlendiğini düşünün! Bu yılanın da kara mamba yılanı olduğunu düşünün! Zehri kanı nasıl pıhtılaştırıyorsa kısa sürede, sabun büyüsüde insan ruhunu böyle çürütüyor. Panzehiri yani bozulmasıda bu büyü hakkında deneyimli bir medyum olacağını gerektiriyor.

3 thoughts on “Sabun Büyüsü

 1. Handan says:

  Ben 2 hafta önce yaptırdım. Evliliğimi bozan bir kadına ve sonucunda kadın kocamıda bıraktı, kendiside çok kötü bir durumda! Ben defalarca uyarmıştım kendini ama dinletemedim. Takmıştı bana alacam kocanı elinden diyerek telefonlarda tehdit ediyordu. Şimdi ne olur bana ne yaptıysan bitir şunu deyip duruyor. Çeksin biraz daha.

  Cevapla
  1. Ahmet says:

   Ben ahmet. Mahallemizde sabun büyüsünden yıllarca hasta olan biri vardı. Şuan ne oldu bilmiyorum ama gözlerimle görmüştüm. Oda birine kötülük yapmış, kötülük yaptığı kişide buna sabun büyüsü yaptırmış. Yaptıranında büyüyü bozdurmadan öldüğünü biliyorum. Çok ürkütücü

   Cevapla
 2. Sude says:

  Gerçekten inanılmaz bir büyü bunu kocama yaptırmakıyım. Beni aldatmadan bıkmıyor. Sevgimde kalmadı zaten valla ben arıyorum hocayı

  Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir