Papaz Büyüsü

Papaz Büyüsü Nedir? Ne Maksatla Yapılır?

Etki altına almak, köleleştirmek, söz dinletmek, istediğini yaptırmak, vesvese vermek, şehveti arttırmak, bağlamak, aşık etmek için kullanılan çok eski ve güçlü büyülerden biri olan “Papaz Büyüsü” yaptırılması gereken bir büyüdür. Duygusal manada incitilmiş ve geri dönüşü olmayan ayrılıklardan intikam dürtüsü yaşayanlar, kendinden uzaklaştırmak istediği kişiyi adeta kovarak def eden, bir resimle bile kişinin hayatını alt üst edecek ve dengelerini bozacak güce sahip bu büyüyü yaptırmak istiyorsan! Sitemizdeki medyum hocalarla ön görüşme yapman iyi olacaktır.  

Papaz Büyüsü Nedir Nasıl ne aMaçla Yapılır?

Olağan üstü Papaz Büyüsü

Papaz büyüsünü yaptıracak kişiye de hocalar koruma büyüsü yapar geçici olarak. Çünkü büyününağırlığı sersemlik verir. Bunun yanında altıncı hisleriniz bir haftalığına kadar gelişir. Kapı çalmadan kimin geldiğini hissedecek duruma gelirsiniz. Bunun nedeni büyünün enerjisidir. Diğer boyutlarla temasa geçildiğinden bundan siz, medyum hoca ve karşı tarafta etkilenmektedir. Papaz büyüsü hafife alınacak bir büyü değildir. Şarlatanların anlattığı gibi bir papazla değil, büyünün papaz kılığına bürünmüş asılmaktan korunan bir medyumdan bu günlere kadar adını papaz büyüsü olarak taşımıştır. Papazlıkla hiçbir alakası yoktur. Büyüyü bozmak ve şayet bu büyü tesiri altında olduğunuzu hissediyorsanız hiç hoşlanmadığınız yada karşılaşmadığınız birine karşı inanılmaz ilgi duyarsınız! Büyünün bozulmasıda maharet isteyen bir iştir. Bu yüzden hem bakım yapılacaktır, hem de detaylara inilecektir. Büyü gücünü şeytanilerden alır. Tesir uzun sürelidir. Geçiciliği yapılan çalışmaya bağlı olarak değişir. Bunu hocanıza mutlaka sorun! 

Gerçek papaz büyüsü

Papaz büyüsü nedir çok medyum bilmezken papaz büyüsünü gerçekten papazın yaptığı bilinmektedir. Fakat papaz büyüsü papaz tarafından yapılan bir büyü değildir. Yanlızca papaz büyüsünü Ermeni yada bir Süryani medyumun yapması öngörülür. Papaz büyüsünün maksadı büyünün bir kara büyü olmasından ileri gelir. Bundan sonra gelen ise büyünün nasıl yapıldığıdır. Büyü havyan leşi ile yapılır. Kulan, boyun, deri ve benzeri objelere sihirli sözler ilave edilir. Sonrasında bir mezarlık yada ayak basmamış bir toprağa gömülerek her hafta kontrol edilmesi kaydı ile beklenir. Çürüme çok erken olursa büyü erken tutacak demektir. Eğer çürüme yavaş ise kişinin iradesi çok yüksektir. Bunun kırılması yani iradenin zayıflatılması için ek çalışmalar yapılabilir.

Papaz büyüsü yaptıranlar ne diyor?

Papaz büyüsü için sitemizdeki medyumlara ve gerçek medyum hocalara başvuranlar bu büyü ile kocalarını, intikam almak istedikleri kişiyi, sevgililerini kara büyü ile kendilerine bağlamak, süründürmek, acı çektirmek istediklerini belirtiyorlar. Papaz büyüsünü yaptıranların çoğu medyumlarımızdan güvenilir medyumlar olarak bahsediyorlar. Çünkü gerçekten medyumlar kara büyüler konusunda çok dürüst konuşup, çok güvenli işlem yapmaktadırlar. 

Papaz büyüsü yaptıranların yorumları

Hayatımda 2 kez aldatıldım. Bu yüzden üçüncü kişinin beni aldatmasını engellemek adına ona “papaz büyüsü” yaptırdım. Bunun nedeni ise bana bağlanması ve gözünün sadece beni görmesini sağlamak içindi. Papaz büyüsünün bu konudaki etkisi benide etkiledi.
Nazan İşler
Papaz büyüsü yaptıranlar…
Kaç kez dolandırıldım artık sayamıyorum. Fakat bu sitede konuştuğum bir medyum bütün çalışmalarında sonuç verdi. Güvenerek büyü yaptırdığım bir yer. Ben büyü bağımlısıyım. İşlerimi büyü ile görmek isterim. Bu yüzden güvenerek geldim.
Halil Yoldan
Papaz büyüsü yaptıranlar…
Ben annemin üzerinde olan bir büyünün varlığını öğrendim. Sonrasında bu büyüyü yapanın kendisini buldum. Bizzat teyzemdi. Kendi ağzı ile itiraf etti fakat nasıl bozulacağını bilmiyordu. Oda pişman oldu. Buradaki medyumlar büyüyü bozdu. Teşekkürler.
Burcu Par
Papaz büyüsü yaptıranlar…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir