Ermeni Buyusu

İşte size "Süryani Büyüsü"

Suryani Buyusu

Özellikle bu büyüyü size ilk başta sunuyoruz. Çünkü bu büyünün çok tutulduğu ve gerçek büyülerden biri olduğu bilinmektedir. Filmlere bile konu olan ve etkisi ile yıkıcı olaylara da sebep olan Süryani büyüsü en hızlı etki eden büyülerden biridir. Kalplerde nefret ve kine sebebiyet vermiş olayları dindirmek ve her konuda haklı çıkmak için yaptırılan bir büyü olmasına karşılık, farklı arzu ve emeller içinde kullanılmaktadır. Genel olarak en kullanıldığı durumlar aşk-meşk meseleleridir. Aşk büyüsünden sonra tutmadıysa Süryani büyüsü kesin noktayı koyacaktır.

Sabun buyusu

Adından anlaşılamayan bir büyüdür. Bir çok amaçla kullanılır. Özellikle kara büyüler sınıfından olduğundan kötülük için yaptırılır. Sabun büyüsü çok marifetli bir kara büyüdür. Birini bunalıma sokabilir, hayatını kendine zindan edebilir, çekilmez biri haline getirebilir. Genel olarak intikam için yaptırılmaktadır. Lakin büyüyü yapacak olan kişi bu büyüde gerçekten merhametinle hareket edemez. Eğer biri tarafından zarar görmüş, biri tarafından hayatınızdan bıkmışsanız bu kişiyi kendinizden uzaklaştırmak için kullanabilirsiniz. Sabun büyüsü sabunla yapılmasına rağmen çoğu zaman medyumlar tarafından cinlere okutulan objeler arasında yer almaktadır.

Papaz Büyüsü

Papaz büyüsü adını gerçek bir papazdan ziyade, öldürülmemek için papaz kılığına girmiş bir büyücüden almaktadır. Bu büyü medyum ve medyum hocalar tarafından yapılır. İlim gerekir. Lakin eğer ters dönerse aklınızı başınızdan alacak vesveseler yaşarsınız. Bu durum kısa sürse de gerçekten rahatsız edicidir. Bu yüzden sitemizdeki medyum ve medyum hocaları öneririz. Papaz büyüsü demek hayatınızla oynanmış demektir. Büyü iki zinciri birbirine bağlayan kilit gibidir. Anahtarı medyumdur. Bu büyüyü ne istiyorsanız ona karşılık yaptırabilirsiniz. Dert ve elem verici bir belirtisi vardır. Bir cadı ve büyücü tarafından yapılarak 3 kişiyi birbirine aşık ettirildiği yazan yorumlar vardır.

geri gelen erkek ve kadina yapilan baglama ve ask buyusu

Adını kendi isminden de belli ettiği üzere bağlama büyüsü bir çok konuda ilişkilere yardım ediyor! Bozulmuş, temelinden sarsılmış evlilikler ve ilişkilerde başarılı sonuçlar veren bağlama büyüsü bu yılda en çok yaptırılan büyüler arasında bulunmaktadır. Geçim sıkıntısı, işlerin ters gitmesi, stresten insanlar ilişkilerini ister istemez zedeliyor. Çözüm yolu bulamayanlar ise bu büyüyü yani “bağlama büyüsünü” yaptırmaktadır. Bağlama büyüsünü en iyi medyum hocalara yaptırın. Sitemizde kendileri ile alakalı yorum atan ziyaretçiler yaptırdıkları büyülerden aldıkları sonuçları hoca ismi ile paylaşmaktadır.

Bazen bir kişi yada aile tarafından istenmeyen evlilikler, bağlılıklar, ortaklıklar yapılmaktadır. İsteseler de bir türlü bitmeyen ilişkiler, ortaklıklar bu büyü ile sonlandırılmaktadır. Ayırma büyüsü olarak bilinen bu büyünün akıbeti gerçekten etkili sonuçlara sebebiyet vermektedir. Ayırma büyüsü yaptıranların çoğu boşanmak istedikleri eşleri üzerine yaptırmaktadırlar. Bir türlü boşanmak istemeyen karşı tarafı kendi kendine boşatan bu büyü ayırma büyüsü olarak geçmektedir. 

Sogutma Buyuleri

Sevginizden, kocanızdan, karınızdan, ortağınızdan ayrılmak istiyorsunuz. Ama bunu yapamıyorsunuz! Onları kendinizden soğutmak için yapılan bu büyünün adı da “Soğutma büyüsü” dür. Her insan bazen sevdiklerine karşı soğuyabilir. Fakat karşı tarafın hala soğumuş olmaması ve ilişkinin devam etmesi üzerine baskı uygulamaktadır. Bu baskıdan kurtulmak, karşı tarafı da kendinizden soğutmak için yapacağınız tek büyü soğutma büyüsüdür. Soğutma büyüsü ile evlilik, sevgililik, aşk ve tek taraflı ilişkiler sonlandırılabilir. Ayrıca çok sevdiğiniz bir insandan karşılık alamıyor, üstüne çok acı çekiyorsunuz. Sonu olmayan, başı olmayan bir ilişkide tek başınaysanız bu büyüyü, yani soğutma büyüsünü kendinize de yaptırabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir