Ermeni Büyüsü

Ermeni Büyüsü

Ermeni büyüsü Ermenice yazılan bir büyüdür. Bu büyü ile aşık etme, geri getirme, bağlama ve ayırma büyüleri harmanlanarak daha güçlü büyüler elde edilebilir. Ermeni büyüsü ile ayırma yapılacaksa, ayırma büyüsünün de malzemeleri bu büyüye eklenir. Yada yazılan deri içine muska şeklinde yapılarak mezarlığa gömülür. Çürümeye başlayan malzeme etkisini yok olana kadar gösterir. 

Ermeni Buyusu

Ermeni büyüsünü deneyimledim! Sonuç alınca gerçeği anladım!

Ermeni büyüsü yaptırarak hayatımdan çıkmasını istediğim insanı dalından kopan bir yaprak gibi fırlatıp çıkardım. Medyum hocalar sayesinde sonuç aldığım ilk büyü oldu. Bu konuda eline kimse su dökebileceğini sanmıyorum bu hocaların! Çünkü gerçekten inanılmaz konuşmalara ve çalışmalara şahit oldum. Gece yarısı uyandırıldım. Uyandığımda yanımda kimse yoktu! Ama bilincim bana sesleniyordu. Benle iletişime geçen her ne ise büyünün tuttuğunu bildirmişti. Sabahına hocamı aradım ve büyünün akıbetini sordum. Hocam da gece yarısı tuttuğunu söyledi. 

Ermeni büyüsünden sonuç alanlar şaşkın!

Ermeni büyüsü gizemini korumaya devam ediyor. Tamamen Ermenice hazırlanan bu büyünün tesiri altında kalanlar yaşadıklarını korkuyla anlatıyor. Eşini defalarca aldatan adam karısının kendisine yaptırdığı Ermeni büyüsünün tesirini yorumda anlatmış. Siz siz olun hasta olsanız şükredin. Böyle bir büyü yok! Geceleri gölgemden korkar oldum. Sanki birileri beni takip ediyormuş gibi hızlı hızlı evime giriyordum. Yatak odamda sabaha dek sesler bitmiyordu. Perdelerden, pencerelerden gelen seslere defalarca kalktım. Karım bana söylediğinde ondan af diledim ve bir daha onu aldatmayacağıma söz verdim. Ermeni büyüsünü bozdurmak için hocasına danıştı ve kaldırttı büyüyü. Ben bu büyü işinden gerçekten çok korktum. 

Siz siz olun büyülenmeyin! Eğer bir kadın tarafından yaptırılan büyüye maruz kaldıysanız siz erkekler yandınız. Eğer intikam bürümüş ve çaresiz bir erkeğin büyüsüne kapıldıysanız kadınlar! Vay halinize! Ermeni büyüsü elem verici ve can yakıcı bir büyüdür.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir