Domuz Büyüsü

Domuz Büyüsü Nedir? Ne Amaçla Yapılır?

Domuz büyüsü nedir diye soranlara anlatılan tek şey kaos olmalıdır. Bu büyüyü yaptıracak olan kişinin gerçekten birileri ile alıp veremdiği ciddi şeyler vardır. Bir insan neden domuz büyü yapar? Nedensi ise kin ve nefret dolu olmasıdır. Aileyi, kişileri helak etmek, onları kedere boğmak koparmak için yapılacak en güçlü ve tehlikeli büyülerden biridi “Domuz Büyüsü”. Buna göre anladığımız şudur ki eğer biri bize domuz yağı yada domuz büyüsü yaptırdıysa! İşte o zaman gerçek medyum hocalar ile temasa geçmek gerektiğini düşünüyoruz.

Domuz yağı büyüsü yapıldığı nasıl belli olur?

Domuz yağı büyüsü yapılan ev yada kişi bugüne kadar yaşadığı kederleri unutsun! Çünkü bu öyle bir keder verici bir büyüdür ki insan amansız hastalığa yakalanmış gibi hisseder kendini! Bu ilk safhasıdır. Sonrasında hırçın ve durdurulamaz bir nefret doğar herkese! Çatar, kavga eder ve bu aile içinde varsa ailenin kopmasına , parçalanmasına kadar gider. En büyük belirtisi ise içinizde yada aile içinde kaos yaşanmasıdır. Bu kaos sebepsiz yere çıkar ve son bulmayan bir kavgaya dönüşür. 

Domuz Yağı Büyüsü Bozulur mu?

Elbette diğer büyülerin bozulabileceği gibi bozulur. Ama bu büyüyü bozmak için bir büyücü veya medyum yetmez. Bu büyü 2-3 medyum tarafından yada büyücü tarafından yapılır. Belli bir süreç içerisinde medyumlar gecenin belli bir vaktinde uyanır ve bir araya gelirler. Büyü için ve musallatı için ayin yaparlar. Bu ayin sırasında büyünün açık kapısını ararlar. Bulduklarında ise büyüyü tersine çevirip yok ederler. Bu ana kadar medyumların yaptıkları çok farklı bir çalışmadır. Bu büyüyü bozdurmak yada yaptırmak isterseniz sitemizde mevcut medyum ve büyücüleri arayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir