Bağlama Büyüsü

Her konuda birini kendinize bağlayacaksanız medyum hocalar her konuda çalışma yapacak, size en iyi sonucu verecektir.


Bağlama vefkleri, tılsımları, duaları ve büyüleri konusunda yardım isteyeceğiniz tek medyum hoca adresi “gerçek medyum hocalar” web sitesi olacaktır. Çünkü burada birini kendinize bağlatmak ve bu çalışmadan sonuç almak istiyorsanız adresiniz burası olmalıdır. Elbette size bu konularda bir garanti veremeyiz. Ama çalışmalar en doğru şekilde yapıldığı konusunda garanti verebiliriz.

Bağlama Vefki Nedir?

Bağlama vefki sihirli yani bilinçli olarak büyü konusunda uzman kişiler tarafından yazılan büyülü kelimelerdir. İşaretlerdir. Bu işaretler ile yapılan vefk çalışmalarında bağlanacak kişi üzerince etkisi olacak tüm çalışmalar yapılır. Şayet vefk işe yaramaz ise farklı çalışmalara yönlenilmelidir. Vefkler bağlama konusunda yapılacak ilk aşamadır. Sonrasında tılsımlar gelir.


Bağlama Tılsımı Nedir?

Bağlama tılsımları ile çalışma yapan medyumlar bu tür çalışmalarında değerli bir taş, kağıt, deri, gümüş ve altınlar kullanmaktadırlar. Bu objeler üzerine yazılan sihirli kelimeler ile kişinin adı ve onun üzerine işlenecek bilgilere yer verilir. Sonrasında tılsım bir müddet toprak altında bekletilir. Toprak altında bekletilmesinin sebebi ise diğer varlıklardan yardım alınması için yapılan çağrıdır. Bu çağrı ile onlara değerli bir takım objeler sunulur. Bunun karşılığında onlar tılsıma okurlar ve tılsım artık canlı, büyülü bir hal alır. Sonraki aşama ise bağlanacak kişinin hallerinin gözlemlenmesidir.


Bağlama Duası

Dualarla bir kişiyi bağlamak istiyorsanız hocalarımız bu konuda yardım etmektedir. Duaların bir zincir olduğunu ve zincirleri kırmadan dua çeşitlerini iyi takip etmek gerekmektedir. Bir kişi üzerinde etki edecek dualar sıralı bir biçimde belli vakitlerde okunmalıdır. Dua da ısrarcı olunmalı ve vaktinde yapılmalıdır. Bu sayede dua bir şifa olarak kişiyi etkileyecek ve size bağlanmasını sağlayacaktır.


Bağlama Büyüsü

Büyü ile bağlama tekniği uzun yıllardır süre gelen ve dinimizce yasaklanmış bir uygulamadır. Yıllar öncesinde hatta mısırlılarda ve daha öncesinde büyünün tarihin bir çok alanında yeri vardır. Büyüler kendi başlarına bir uygulamadır. Bu uygulamalar doğru yapıldığı takdirde birbirine küs karı kocalar barıştırılmakta, ayrılanlar kavuşmakta, terk edilenler birbirlerine getirilmektedir. Büyü konusunda yardım isterseniz yine gerçek medyum hocalarımız size yardım edeceklerdir.

1 Yorum

  1. Nurhan bey; Bağlama büyüsü yaptırdı says:

    Medyum gerçek has bir insan. Bağlama büyüsü konusunda hem bilgili hemde güvenilir bilgiye sahiptir. 3 defa büyü yaptırdım ayrı ayrı kişilere ve ben mağdur olmadım. Telefonlarımada her defasında baktı. Teşekkür ederek tavsiye ediyorum kendisini.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir